بسمه تعالی

(( واعتصموا بحبل الله ولاتفرقوا )) آل عمران / 103

به مناسبت فرا رسیدن ایام فرخنده ومبارک میلاد پیامبر رحمت حضرت محمد ( ص) وهفته وحدت وعرض تبریک این ایام  این نوشته را تقدیم میدارم.

از صدراسلام واز زمانی که نور اسلام ومبارزه با طاغوت شروع به تابیدن کرد ، دشمنان این راه روشن وانسان ساز در صدد از بین بردن آن برآمدند.هرروز روشهای مختلفی را به این منظور به کار بستند ولی خداوند اراده کرده است تا نورش کامل شودوهمه جارا در بربگیرد.

طاغوتهای امروز نیز برای از بین بردن نور اسلام ویا برای جلوگیری از سرعت پیشرفت آن از هرراهی استفاده میکنند.

یکی ازروشهای بسیار خطرناک شیاطین ، تفرقه افکنی می باشد. 

1-تفرقه افکنی بین کشورهای اسلامی : هر از گاهی از رسانه ها میشنویم که از مسئولان بلند پایه شیطان بزرگ به کشورهای خاورمیانه سفر میکنند وکشورهای مسلمان را از خطر بزرگی به نام ایران می هراسانند. با عناوین مختلفی از جمله دستیابی ایران به بمب هسته ای واینکه ایران به دنبال حکومت برمنطقه است وغیره.

2- ایجادفرقه : حمایت کردن فرقه های منتصب به اسلام وبا اهداف شیطانی مثل وهابیت وبهائیت وعرفانهای کاذب.

3- تجزیه طلبی : امروزه چندین شبکه ماهواره ای فارسی زبان به دنبال تجزیه ایران به قسمتهای مختلف  ترک ، عرب ، بلوچ و غیره میباشد. به عنوان مثال اینکه منطقه آذربایجان از ایران جدا شده وبا کشور آذربایجان بپیوندد .

4 – متصف کردن هریک از قبایل ایران به صفتی وساختن لطیفه ای مزخرف وپوچ ونسبت دادن انها به این اقوام توطئه دیگری است که برای کاشتن تخم کینه در قلوب پاک ایرانیان مورد استفاده قرار میگیرد.

5- ناکارامد نشان دادن نظام اسلامی : به لطف خدا وتحت عنایات حضرت ولی عصر (عج)در نظام  اسلامی هرروز شاهد پیشرفتها در عرصه های مختلف علمی ( نانو- هسته ای- سلولهای بنیادین-جراحی وپیوند اعضاء- ماهواره) ، اقتصادی ، بین المللی ، نظامی وغیره هستیم. این امر باعث شده تا کشورهای دیگر هم ایران اسلامی را به عنوان الگو برا ی خود انتخاب کنند.به عنوان مثال حرکتهایی که در کشورهای منطقه رخ داده وندای اسلام خواهی وتشکیل حکومت مردمی شنیده میشود به برکت انقلاب ونظام اسلامی والگو گیری از ان است.

دشمن برای جلوگیری از این حرکت از هر ابزاری استفاده میکند.هرروز تحریمها را برعلیه کشور ما زیادمیکند . تمام سعی خود را بکار می بندد تا ایران را منزوی کند. جریانهای ضد دین را در داخل کشور برنامه ریزی وراه اندازی میکند .وهزاران توطئه دیگر که در این مختصر قابل ذکر نیست.

اولین کاری که ما باید در مقابل این همه توطئه ونیرنگ انجام دهیم حفظ وحدت ویکپارچگی در بین امت اسلام است، همان چیزی که دشمنان اسلام از آن هراسانند.پروردگارعالم نیزدر نسخه انسان ساز وجهانی قرآن میفرماید:  همگی به ریسمان الهی ( اسلام وقرآن وهرچیزی که موجب وحدت است ) چنگ زنید واز تفرقه بپرهیزید.اگرامروزه همه مسلمانها حول محور پیامبر وقران جمع شوند دیگر شیاطین واستکبارنخواهند توانست چنگالهای خونین خودرا برممالک اسلامی دراز کند.

 

طبقه بندی: اجتماعی،  اعتقادی، 
برچسب ها: تفرقه، وحدت، اسلام،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در پنجشنبه 28 بهمن 1389 توسط جمال