بسمه تعالی

چند وقتیه که بعضی از اشکال ونمادها در جامعه ودربین مردم ومخصوصا جوانان دیده می شود ، که هرکسی با نظر به سلیقه ومحل استفاده از این اشکال استفاده می کنند .بیشتر کسانی که مصرف کننده این وسایل به ظاهر تزیینی هستند ، خودشان اطلاعی از چرائی وماهیت این نمادها ندارند وشاید ارزشی هم برایشان ندارد.

ولی بعضی ها برایشان سوال است که چه منظوری از توسعه وترویج این نمادها است؟ چرا در مدت زمان کم ودر این چند سال اخیر برخی نماد های شیطان پرستی، هم جنس بازی ، رپ وملی گرایی دربین جوانان زیاد شده است ؟ چه دستهایی وچه برنامه هایی پشت این ماجرا هست ؟ چه کسانی دست اندرکار مقابله با این اهداف هستند وهنوز ساکتند؟

دشمنان اسلام ومخصوصا استعمار گران غرب ، از دیر باز با ملت مسلمان ومخصوصا ایران در حال مبارزه هستند که در هر عصری وسیله جدیدومتناسب با انرا برای مبارزه ورسیدن به اهداف پلیدشان برمی گزینند..ابزاری که در حال حاضر برای مبارزه استفاده می شود ، ابزار فرهنگ است .دشمنان می خواهند با استفاده از راه های گوناگون فرهنگ غنی مارا استحاله کنند بطوریکه حتی خودمان هم احساس نکنیم .یکی از راههای انتقال فرهنگ تهی وپوچ غرب به کشور ما استفاده از نمادهای مختلف است که هر یک نشان دهنده فرهنگ گروه خاص است.

در خیابان که راه می روی بیشتر خودروها از خوشبو کننده هایی استفاده میکنند که با آرم ونشان ایکس  مشخص شده است وشاید تا بحال برایشان سوال نشده که این علامت نماد چیست؟ این خوشبو کننده ها از کجا وارد شده وچطور ترویج یافته است؟

این علامت ، نماد یکی از گروه های شیطان پرستی وهم جنس بازی آمریکاست که متاسفانه در یک جامعه اسلامی که هیچ سنخیتی با این گروه ها ندارد ، استفاده می شود آن هم به صورت گسترده.

نماد دیگری که در این روزها بیشتر جلوه می کند علامت هایی با نقوش سربازان هخامنشی ویا نمادهایی که به یاد آورنده زرتشتیان ودوران قبل از اسلام است.چگونه است که این نمادها پس از قرن ها دوباره زنده شده است؟

ما می دانیم که ایران دارای تمدن بسیار بزرگ است وما به تاریخ وفرهنگمان احترام می گذاریم.مابه کشورمان وخاکمان احترام می گذاریم ولی نه به عنوان خاک .چراکه خاک کشورها با هم فرقی ندارد .آنچه که خاک وطن ومیهن را ارزشمند میکند فرهنک آن آب و خاک است .چندین قرن است که مردم کشور ما به لطف خدا به دین مقدس اسلام گرویده اندو قلب تشیع در ایران می تپد وپرچم نظام اسلامی در این آب و خاک بر فراز است .فرهنگ اسلامی در خون مردم این سرزمین است. کودکی که متولد می شود با ندای اذان واقامه در گوش او زندگی در این جهان را شروع می کند ووقتی که به خاک سپرده می شود با نماز وتلقین شهادت به وحدانیت خدا ونبوت پیامبر (ص) وولایت علی (ع) از دنیا میرود .یعنی از آغاز تا پایان با دین واعتقادات زندگی می کند.این کشور چون یک کشور اسلامی است لذابه خاطر خدا وحفظ دین وارزشها وحفاظت از مرزهای اسلامی دفاع وحفاظت از آن واجب است .تلاش برای سر بلندی ایران بخاطر اسلامی بودن ان است که ارزش دارد.رزمندگان 8سال دفاع مقدس چون کارشان برای خدا واسلام بود ، دارای ارزش بیشتر است.

کسانی که در پی ترویج نمادهای دوران آتش پرستی هستند وبا نمادهایی مثل سر بازان هخامنشی در مدال ها ،انواع مبلمانها ، پرده ها ، استفاده در جوایز وتندیسها ،نامهای برخی از بانکهای خصوصی ، وغیره هدفی جز کمرنگ کردن اهداف خدایی واسلامی ندارند. شعار ( چوایران نباشد تن من مباد ) از جمله شعارهایی است که در راستای ملی گرایی داده می شود.بهتر است که با اضافه کردن کلمه اسلامی به آن ،چنین گفته شود که ( چو ایران اسلامی نباشد تن من مباد)دشمنان اسلام نیز با دادن شعار (جمهوری ایرانی) همین هدف پلید را دنبال میکردند.حضرت امام خمینی هم در اوایل انقلاب با گفتن ( جمهوری اسلامی ) نه یک کلمه کم ونه یک کلمه زیاد با اهداف شوم ملی گراها مبارزه کردند.  

هدفم ازنوشتن این مقاله کوتاه این بود که به اطرافمان با دقت بنگریم ومواظب حرکات دشمن باشیم که چطور در سدد از بین بردن فرهنگ وعقاید اسلامی ماست. امام خمینی (ره) فرمودند :تا کفروشرک در جهان هست مبارزه هست وتا مبارزه هست ما هستیم.  

طبقه بندی: اعتقادی،  اجتماعی، 
برچسب ها: زرتشت، هخامنشیان، شیطان پرستی، نماد، ملی گرایی، هم جنس بازان،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در شنبه 4 اردیبهشت 1389 توسط جمال