گاهی وقتها یه بلایی سر آدم میاد که خودش نمی دونه از کجاست یا به عبارتی دیگر نمی دونه از کجا خورده. فقط اینو میدونه که اشتباه کرده.به سر من که خیلی اومده .شما چطور؟ البته علل گوناگونی داره وهر بار به یه دلیل بوده .یکی از دلایلی که موجب انحراف وشکست میشه ، دوست ناباب ومنحرف و یا کم خرد هستش . بعضی وقتها نفس بودن با کسی ، اعتبار فرد رو زیر سوال می بره .شنیدی میگن فلانی با فلانی می گرده .اره همین مطلبه.

                 کبوتر با کبوتر  باز با باز                              کند همجنس با همجنس پرواز

در اخراین همجنس نبودن کار دستمون می ده.پروردگار هم که از همه به مانزدیکتره وبیشتر از همه مارو دوست داره ،به فکر ما بوده ونصیحتی کرده تا ما در قیامت تاسف عمر گذشته را نخوریم.

خداوند می فرماید: (( وروزی را که ستمکار دست خود را به دندان می گزدومیگوید: ای کاش با رسول راهی برگزیده بودم. ای وای بر من، کاش فلان رادوست خود انتخاب نکرده بودم.))  سوره فرقان / 27

خداوند اخر کار را به تصویر میکشد ومی فرماید که کسانی که امروز به فکر نباشند فردا چقدر پشیمان خواهند بود که ای کاش راه رسول خدارا می رفتیم وای کاش با فلانی دوست نمی شدم . چه کارهایی را که فلانی به من یاد داد ویا از وقتی که با او دوست شدم جسارت گناه کردن را پیدا کردم و....جالب اینجاست خداوند چنین شخصی را ستمکار مینامد چرا که به خودش ظلم کرده است .
طبقه بندی: اجتماعی،  اخلاقی، 
برچسب ها: دوست،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در دوشنبه 19 بهمن 1388 توسط جمال